TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal
Go Back   TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal TurkceSpiker.Com İçerik
Forumları Okundu Kabul Et
T.S.C Üyesi Ol Blog Haberler Arama Bugünkü Mesajlar
Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Baglantilar

Spiker ve exTReme Serileri

Son Dosyalar

TurkceSpiker Youtube

TSC Youtube


TSC Twitter


TSC Son Twitler


Bunları Biliyor Muydunuz?

 
Call of Juarez: Gunslinger - İnceleme
Gönderen: EmrysX Tarih: 13/06/2013 - 17:45
199
Beğen
Call-of-Juarez-Gunslinger
Hey Sen! Teksaslı...

 

Call of Juarez: Gunslinger, yayın evi ubisoft olan ve Tecland tarafından geliştirilen video oyunudur. Gunslinger, Call of Juarez: The Cartel'in tutması ile ilk iki oyunda olduğu gibi vahşi batı temasını ele alıyor. Yeni karakterimiz ise Jesse James, Pat Garrett, Billy the Kid adlı kişilerdir.

 

 

Eski çağlara dönmeye ne dersiniz?

 

Apaçilerin ve güçlü düşmanların olduğu bi yer mesela.
Ana karakte olan Silas Greaves isimli eski bir kelle avcısını kontrol ediyoruz.Oyunda ilginç bir olay daha mevcut.Silas ile bir bara dalıyorsunuz,barda herkezi öldürüyorsunuz ve Silas size olayın o şekilde olmadığını,şaka olduğunu söyleyip bölümü başa alıyor.Bölüm yeniden oynanıyor fakat farklı şekilde ilerliyor.

 

 

Duelloya var mısınız?Vahşi batının en hızlısı olun!

 

Oyunda düello sitemi mevcut.Bildiğimiz gibi düelloda iki insanın birbirleri arasında belirli kurarlara uyarak ölümcül silahlarla yaptığı dövüştür.Oyunda kolay gözükebilir ama o kadar kolay değil.
 
Düelloda hakimlik iyi ele alınmış.Rakip ateş ettikten sonra merminin gidişine göre sağ ve sola gitme şanşı tanıyor size.

 

 
Düşmanlar tarafından abluka altına alındın!

 

Düşmanlar etrafını sarmış,kaçıcak yer yok.Ve hepsiyle başa çıkamadın canın bitme noktasına gelince oyun size bir şanş daha veriyor fakat o şanşı kolay alamıyorsunuz.Ekran kırmızı olmuş,rakip öldürücü mermiyi atıyor bi anda o sevdiğimiz sinamatik ekrana geçiyor,mermi yavaş şekilde size doğru geliyor,siz merminin ne tarafa doğru gittiğini anlayıp sağ veya sol tarafa doğru hareket edip merminin sizin ıskalamasına gayret ediyorsunuz.Mermi ıskaladıktan sonra canınız tamamen dolmuş bir şekilde oluyor fakat bu özelliği tekrar kullanabilmek için belli bi dakka geçmesi gerektiğini unutmayın.

 

 Wanted!

 

Genel inceleme

 

Oyunda Max Payne serisinde olduğu gibi bir yavaşlatma sistemide var(Concentratio). Adam öldürdükçe dolan yavaşlatma sistemi bir tuşla aktif edilip & kapatılabiliyor. Ayrıca kapı açarkende işliyor bu sistem. Kapının arkasını göremediğimiz için boşu boşuna kullanma rikside oluyor elbet. Bu olayın dışında reflex sistemi de var. Reflex sistemi,yolunuza ilerlerken aniden düşman çıkıyor, ekranda bir takım tuşlar çıkıyor ve o tuşları doğru girdikçe görülen düşmanları otomatik olarak katlediliyor. Bu sistemde yanlış harfe basarsanız reflex olayından çıkıyor kendi çabalarımızla düşmanı öldürmeye çalışıyoruz. 

 

XP/combo sistemi - Beceri(Skills) sistemi

 

Atılan bir kafa vuruşu(headshot),koşarken rakibi öldürme,uzaktaki rakibi öldürme ve art arda öldürerek daha fazla puan kazanabilir,kazandığınız puanlarla da becerileri(skills) açabilirsiniz.
 
Beceri(Skills) sisteminde, topladığınız puanlarla bir takım özellikler açtırabiliyoruz.Örneğin:iki silah kullanabilme özelliği.
 
Oyunda bulunan silahlar:
 • Remington 1890 Revolver
 • Custom Colt 1851 Navy
 • Smith & Wesson Schofield
 • Winchester Model 1892
 • Whitney 10 Gauge Shotgun
 • Gatling Gun
 

Son olarak,benim oyundan çektiğim bir kaç kare: 

 

 

Hazırlayan: charming (Abdullah)
Düzenleyen:
Emrah K.

 

 


Sponsorlu Bağlantılar
Yapımcı Firma: 
Techland
Platform: 
PS3 | X-Box 360 | Windows(PC)
Çıkış Tarihi: 
22 Mayıs 2013
Türü: 
FPS (First Person Shooter)
Artılar: 
Vahşi Batı atmosferi, çizgi roman tarzı anlatım, müzikler - O tarihi göre iyi silahlar,iyi karakterler.Reflex sistemi,Duello sistemi ve yavaşlatma sistemide oyunun güzel artılarından.
Eksiler: 
Hollywood etkisi, boss dövüşleri, Arcede ve düel modları - Rakibiniz uzaktaysa onu vurmak için haddinden fazla uğraşabiliyorsunuz.
Sistem Gereksinimleri: 
Intel Core2Quad 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3.0 GHz İşlemci DirectX 10 uyumlu 1 GB Ekran Kartı 4 GB RAM 5 GB Harddisk Alanı
Konuya Ait Video: 

Yazan : EmrysFB Tarih: 20. June 2013 - 15:15
Bound in Blood tek geçerim.

Anahtar Kelimeler
keywords
call, call of, juarez, gunslinger, inceleme, türkçe, oyun, düello, sistemi, hakkında, Genel kelimeler- PES, PES 2015, türkçe yamalar, türkçe spiker, pes 2013, analig, masterlig, efsane ol, rehber, dosyalar, pes haberleri, fifa haberleri

 
Anasayfa Arama

Bunları Kaçırmayın!

Kimler yeni
 • seyoo01
 • kadirefe27
 • ferhatPARLAK
 • ostiankh33
 • Erkut Ayaz

Forumda Yeni Mesajlar

Forumdan Son Konular

Son yorumlar
 

Bugün En Çok Beğenilenler

Powered by vBulletin® Version 3.8.7 .
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
TurkceSpiker.Com
Style Design
CizgiOnline