TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal
Go Back   TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal TurkceSpiker.Com
T.S.C Üyesi Ol Blog Haberler Bugünkü Mesajlar Arama
Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Baglantilar

Spiker ve exTReme Serileri

Son Dosyalar

TurkceSpiker Youtube

TSC Youtube


TSC Twitter


TSC Son Twitler


Bunları Biliyor Muydunuz?

 
Sık Sorulan Sorular

Sitemizde en çok sorulan soruları ve yanıtlarını derliyoruz. Bir sorunuz varsa, konu açmadan önce mutlaka buraya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.


FIFA 15 (2)

Oyunu nasıl onarırım? | Devamını Oku »

FIFA 15 Sistem Gereksinimleri
  | Devamını Oku »

FIFA 16 (3)

Aşağıdaki konuda sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

FIFA 16 Standard - Deluxe - Super Deluxe Sürümlerinin Farkları

Evet bu sene FIFA 16'da Türkçe Dil desteği olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows V/7/8/8.1 - 64-Bit
İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz (yada AMD Phenom 7950 Quad-Core, AMD Athlon II X4 620)
RAM: 4GB | Devamını Oku »

TSC Forumu detaylı kullanım videoları için aşağıdaki konuyu ziyaret ediniz.

Onur Ö. TSC Kullanım Videoları

Forumda yazı fontu değiştiyse mesela "ı" "y" olarak, "ğ" "?" olarak gözüküyorsa forum dilini değiştirmeniz gerekmektedir. | Devamını Oku »

Foruma YouTube videosu eklemek için YouTube videosunun altındaki "Paylaş" butonuna tıklayıp oradaki linki kopyalamanız ve varsa eğer "https" deki "s"yi silmeniz yeterlidir. | Devamını Oku »

Sorunuzu cevabı için aşağıdaki konuyu ziyaret ediniz.

İçeriği Göster Butonu

Sorunuzun cevabı için aşağıdaki konuyu ziyaret ediniz.

Etiket Sistemi Nasıl Kullanılır ?

Sorunuzun cevabı için aşağıdaki konuyu ziyaret ediniz.

Bir Üyenin Yazdığı Mesajların Gösterimini Engellemek

Sorunuzun cevabı için aşağıdaki konuyu ziyaret ediniz.

Cümle, resme nasıl link eklerim ?

İlgili resmi "hizliresim.com" sunucularına yükleyin. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra "Doğrudan Erişim" linkini kopyalayın. | Devamını Oku »

Genel Sorular (5)

Herhangi bir kategoriye girmeyen genel sorular
exTReme yamamız sadece PC platfomu için geçerlidir, oyun konsolunuza exTReme yamasını kuramazsınız.

 exTReme serilerinin çoğunda yama paylaşımının ardından hemen altında kurulum hakkında bilgiler verilir. Kimi zaman bu video, kimi zaman yazılı kimi zaman ise sesli anlatım olarak verilir.
| Devamını Oku »

Kelime anlamı ve ifade:

  | Devamını Oku »

Partlı olarak yüklenmiş dosyalar nedir?

İndirmede ve yüklemede kolaylık sağlaması açısından, boyutu yüksek bir dosyanın,eşit boyutta parçalara ayrılmasıdır. Eğer bir yama 3 parttan oluşuyorsa, bu 3 partında mutlaka indirilmesi gerekir. Eksik indirirseniz rardan çıkartırken sorun yaşayabilirsiniz. | Devamını Oku »

PES serilerinde Türkçe spiker, oyunun orijinalinde olan ingiliz spiker üzerine yapılmaktadır. Bu spiker içerisinde yaklaşık 14.000 kadar ses dosyası bulunmaktadır ve maç içinde geçecek olan kelime ve cümleler belirlidir. Dolayısıyla; | Devamını Oku »

 Analige yeni başlarken, eğer GP yani pes puanınız yeterli ise, oyun içerisinden "İlave İçerik --> Mod Geliştirme Paketleri --> Ana Lig 3" paketini satın alabilirsiniz. Böylece kulüplerin gerçek kadrolarını seçebilirsiniz.  | Devamını Oku »

KONAMI net bir açıklama yapmadı ancak her sene Eylül ayının son günlerinde çıkmaktadır.

PES 2015'in önerilen ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

*Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon | Devamını Oku »

Pro Evolution Soccer 2015 içindeki Data klasörünü kopyalayın ve oyunu nereye kurduysanız oradaki Pro Evolution Soccer 2015 klasörü içine atın. | Devamını Oku »

Minimum sistem gereksinimleri
İşlemci: Core 2 Duo E4300 1.8 GHZ veya Athlon II X2 240
Ekran Kartı: GeForce GT 730 veya Radeon HD 6570 | Devamını Oku »

exTReme arayüzü, exTReme içerisindeki bir çok özelliği kolayca kontrol edebilmek ve istediğiniz seçenekleri rahatça seçebilmeniz için hazırlanmış bir programdır. | Devamını Oku »

exTReme 12 serisinde sizlere 2 farklı oynanış ve bir de online butonu hazırladık. Online oynayabilmek için MUTLAKA orijinal oyuna sahip olmanız gerekmekte. | Devamını Oku »

Eğer exTReme 12'nin ilk çıkan yani ana dosyalarını içeren paketi indirdiyseniz, en son güncellemeye kadar tüm güncellemeleri SIRASIYLA kurmalısınız. Önce Güncelleme V.1.1, sonra V.1.2 ve bu şekilde devam etmekte. | Devamını Oku »

exTReme serileri, PES oyunu çıktıktan yaklaşık 3-4 ay sonra ilk sürümü olan exTReme V1.0 olarak sizlere sunulur. Bu, exTReme çalışmasının ana dosyalarını içerir. Zamanla çeşitli eksikleri, hataları kapatmak ve yeni özellikler eklemek için güncellemeler yapılır. | Devamını Oku »

Eğer oyuna ait tezahürat, ses efektleri gelirken, spikerin sesi hiç gelmiyorsa,Pes 2012'nin kurulu olduğu yerdeki settings(ayarlar) adlı dosyaya çift tıklayarak açın.Gelen pencereden Ses sekmesine gelin ve oradaki ses çıkışı yazan yeri "Stereo" yapın. | Devamını Oku »
Elbette çalışır. exTReme 12 tasarlanırken özellikle orijinal oyunlara göre tasarlanmaktadır. | Devamını Oku »

Evet devam edecek, ancak önceliğimiz exTReme 15 olduğu için güncelleme hakkında net bilgi veremiyoruz.

Eğer exTReme'de sorun yaşıyorsanız, hata alıyorsanız sorununuz önceden çözülüp çözülmediğine bakmak için exTReme 14 Çözülen Sorunlar alt forumuna bakınız. Eğer sorununuz orada yok ise Hata Bildirim Alanı'na içeriği anlatan uygun bir başlık ve hatayı detaylı anlatan (resimli ve/veya düzgün Türkçe vs. ile) bir içerik ile hatanızı bize bildirmeniz yeterlidir. Yardım & Destek ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

 

Her sene olduğu gibi ilk başlarda Turbobit, Uploaded.net gibi sitelere yüklenilecek ve paylaşılacaktır. İlerleyen zamanlarda bol alternatif linkler eklenecektir.

exTReme 15'de aldığınız hataları bildirmek için sadece forumumuzun exTReme 15 Sorunlar-Çözümler alt forumunu kullanınız. Sitemizin Yardım&Destek ekibi ve üyelerimiz size yardımcı olacaklardır. Facebook-YouTube-Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarını kullanmayınız.

exTReme 15'i hatasız bir şekilde oynamak istiyorsanız, çıkan bütün güncellemeleri sırasıyla kurmak zorundasınız. 2. bir seçenek olarak; her yeni çıkan güncellemeden sonra oluşturulan exTReme 15 RE-PACK(toplu paket) paketlerini kurduğunuz takdirde exTReme 15'in bütün güncellemelerine sahip olursunuz. | Devamını Oku »

Manuel kurulumun nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki konudaki videoyu izleyebilirsiniz.

TIKLAYIN.

TSC (16)

Sitemiz ile ilgili sık sorulan sorular

Bazı üyelerimiz forumda çabucak üye olabilmek amacıyla doğum tarihlerini farklı bir tarih yapıyorlar ve sonrasında pişman olup doğum tarihlerini değiştirmek istiyorlar. | Devamını Oku »

Flood bir konuda arka arkaya mesaj yazmak demektir. Forumumuzda flood yapmak yasaklanmıştır.
Bu soruyu sizlerden sıklıkla alıyoruz. exTReme yamamızı paylaşırken Turbobit'e yüklememizin sebebi, dosyaların Turbobit'ten kolay silinmemesi, diğer dosya yükleme sitelerinden daha uzun süre kalmasıdır. Zaten Turbobit'in yanında Zippyshare'i alternatif dosya yükleme sistemi olarak kullanıyoruz.
Üyelik Aktivasyon Sorunları >>> Bu alandan bize bildirirseniz yardımcı olabiliriz.
Ceza İtiraz Alanı  >> İtirazınız üst yetkililer veya yöneticiler tarafından değerlendirilecektir. Ceza itirazını sadece süreli ulaştırılmış cezalı üyelerimiz yapabilir. Tıklayarak alana ulaşabilirsiniz. | Devamını Oku »
Forum bir tartışma platformudur. Forumumuzda bütün üyelerimiz kurallar dahilinde fikirlerini dile getirebilir, bilgi paylaşabilir ve diğer üyelerimizden yardım isteyebilir. TSC forumunu sadece PES-FIFA forumu olarak değil her konuda fikirlerinizi özgürce dile getirebileceğiniz bir platform olarak görmenizi istiyoruz.
Ceza puanı bir uyarı sistemidir. Forumda kurallara aykırı mesaj yazan üyeler öncelikle ceza puanı ile uyarılır. Aynı tutuma devam etmesi halinde hesabına ceza-i işlem uygulanır. Olayın ağırlığına göre üyeye doğrudan ceza-i işlem uygulanabilir. Bir üye herhangi bir konu hakkında ceza puanı aldığı zaman profilinde "Hatalar" kısmında gözükür. | Devamını Oku »
TürkçeSpiker.Com yetkilileri ellerinden geldiğince forum düzenini sağlamaya çalışıyor. Ancak bizler de insan olduğumuz için gözümüzden kaçan şeyler elbet olabiliyor. Forumda kurallarımıza aykırı bir durum gördüğünüz zaman "Şikayet Raporu" gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz şikayet raporu gizli kalacak ve kısa süre içinde raporla ilgilenecektir.
Şikayet Butonu Nedir ? Hangi Amaçla Kullanılır ? >>> Yandaki konuya göz atabilirsiniz.
FIFA serisinde ses dosyaları açılamadığı veya açılmasına rağmen değişiklik yapılamadığı için TS yapılmamaktadır.
İllegal içeriklerin yapımı ve dağıtımı başlı başına yasadışı bir olaydır. Orijinal kullanımın desteklendiği, korsan kullanımın reddedildiği sitemizde illegal paylaşımın serbest olmasını bile hayalden öteye gidemez. Kısaca açıklamak gerekirse illegal paylaşımın yasak olmasının sebebi, yasadışı olmasıdır.
Torrent illegal bir dosya paylaşım yöntemi olmayabilir ancak bu yöntemi tartışırken yöntemi değil içeriği ele almamız gerekiyor. Hepimizin bildiği gibi korsan oyunlar/filmler/diziler torrent üzerinden paylaşılıyor. Kurallarımızda yasak olmasının sebebi torrentin çoğunlukla bu tür illegal paylaşımlarda kullanılmasıdır.

 

 
Sitemizde moderatör başvurusu veya bunun gibi işlemler mevcut değildir. Şu kadar mesaj yazarsanız ya da şu kadar konu açarsanız gibi vaatler ile sitemize yetkili alımı yapmıyoruz.
 

  | Devamını Oku »

Sitemiz PES ve FIFA ağırlıklı olmak üzere exTReme yaması yapan ve bu yaptığı yamaları sizlere sunan bir sitedir. Amacımız oyunlarınızda Türkçe Spikeri duyurabilmek, Türkçe yama ile desteğimizi eksik etmemektir. Ayrıca oyun incelemeleri, teknoloji ve oyun haberleri ile sizleri bilgilendirip eğlendirmektir. Sitemiz sizler ile ayaktadır, sizlerin desteği ile büyümüş ve büyüyecektir. Desteklerinizi esirgemeyen tüm ziyaretçilerimize ve üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

 

1-) Ana Sayfaya Dosya Gönderimi

 

• Dosyanın başlığı büyük harfler ile yazılamaz.
• Dosya konusunun başlığı ve küçük resmi içeriği ifade etmelidir.
• Dosya konusunun kategorisi doğru seçilmelidir.
• Yapımcı bölümü doğru işaretlenmelidir.
• İçerik bölümünde gerekli açıklama yapılmalıdır.
• Dosya linkleri aktif ve düzgün olmalıdır.
• Dosya linkleri Torrent halinde olmamalıdır.
• Kazanç sağlayan site linkleri, indirme linkleri içerisinde olmamalıdır.
• Dosyanın boyutu doğru yazılmalıdır.
• Kurulumu yazmanız zorunludur.
| Devamını Oku »

 

TürkçeSpiker.Com Site Kuralları

Uzun zaman önce hazırlanan ve yürürlükte olan forum kurallarımızda köklü değişiklikler yaptık. Cezalarda ve uyarı gerektirecek durumlarda standardı yakalamak adına kendi içimizde bir ekip oluşturarak uzun soluklu ve detaylı bir çalışma yaptık. Foruma üye olan her birey aşağıdaki maddelerin tamamını kabul etmiş sayılır. Bu sebeple TSC Forum Kuralları’nı dikkatlice okuyup özenle ve eksiksiz yerine getiriniz. Sizler ve sitemizin huzuru için hayırlı olmasını diliyoruz…

1-) GENEL

TSC’de içeriklerden faydalanmanız için üye olmanız zorunlu değildir. Tüm yazılar ve linkler herkese açıktır.
TSC Forumlarında veya ana sayfada yorum yazabilmek ve sitemizde paylaşım yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.
Üyelik ücretsizdir ve yalnızca tek bir hesaba sahip olabilirsiniz.
Kullanıcı adınız sadece rakamlardan oluşamaz ve forum kurallarınca suç teşkil ettiği belirlenen hiçbir öğe içeremez.
Kullanıcı adı değişikliği bir kereye mahsus olmak üzere yapılır. En ufak bir noktalama işareti bile değişikliğe girer.
TSC içerisinde (forumda ve ana sayfada), yazacağınız mesaj ve yorumlarda güzel ve anlaşılır bir Türkçe kullanmanız, hakaret, kötü söz ve aşağılayıcı cümlelerden uzak durmanız çok önemlidir.
 Üyelerin forumda yazdığınız mesajlarda çok, çok önemli bir kelime veya cümle değilse renkli yazması yasaktır. Bu kural TSC Ekibi için geçerli değildir
Sitemizde yazılan mesajların sorumluluğu tamamen yazarına aittir. TürkçeSpiker.Com sitesi hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
Bütün kullanıcılar şifrelerinin ve bilgilerinin gizliliğinden kendileri sorumludur. Şifreler, site yönetimi dâhil hiç kimse tarafından görülememektedir. Şifrelerin başkasının eline geçmesinden TürkçeSpiker.Com sitesi sorumlu tutulamaz.
Sitemizde sizler için sunacağımız "Spiker, yama, vs." dosyalar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
TurkceSpiker.Com üyeleri arasında herhangi bir ayrım yapılmamaktadır. Tüm üyelerin rütbeleri aynıdır ve bu maddenin değişimi söz konusu olmayacaktır.
TurkceSpiker.Com‘da yama yapımcılarımız tarafından paylaşılan çalışmalar, yapımcılarından gerekli izni almak kaydıyla sitemizin resmi yama çalışması exTReme’de veya güncellemelerinde kullanılabilir, bunun için exTReme ekibinde bulunmanıza gerek yoktur.
TurkceSpiker.Com’da ceza alan üyeler yeni üyelik açıp gelemezler. Süreli ceza alan üyeler kendi hesaplarıyla sitede gezmeye ve sitemizden faydalanmaya devam edebilirler, ancak süresiz ceza alan üyelerin siteye giriş izni yoktur. Herhangi bir sebepten ceza alan üyeler ceza süresinde indirim talebinde bulunamazlar.(bkz. 3-d-1, 3-d-2)
T.C. Anayasasının suç olarak kabul ettiği her türlü içeriği paylaşmak yasaktır. Bundan dolayı yetkili makamlarca başlatılacak soruşturmalarda TürkçeSpiker.Com sitesi, yasalarca belirtilen kanunlar çerçevesinde kullanıcı bilgilerini resmi makamlarla paylaşma hakkını saklı tutar.
Tüm üyelerin kuralları okuduğu ve kabul ettikleri varsayılır. Kuralları bilmemek kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir.
Yazılan tüm kuralları uygulama, esnetme, değiştirme hakkı TSC Yönetimine aittir. Verilecek cezalarda ya da kararlarda TSC Yönetimi tolerans, öngörü ve inisiyatif haklarını saklı tutar.

2-) PAYLAŞIMLAR ve SİTE İÇİ DAVRANIŞLAR

Kullanıcı avatarınız, imzanız, profil bilgileriniz ve yazdığınız yorumlar sizler tarafından paylaşılan öğelerdir. Örneğin “Saldırgan öğe paylaşımı” denildiği zaman yukarda saydıklarımızın hepsi anlaşılmalıdır.
TSC’de kesinlikle seks, saldırgan, öfke dolu, tehditkar, kanunları çiğneyen, kullanıcıları küçümseyici vb. öğelerin her türlüsünü paylaşmak yasaktır. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. Gönderen üyeler süresiz uzaklaştırılır ve bir daha üye olamazlar.
TurkceSpiker.Com‘da, üyelerin paylaştığı öğelerde aşağıda sıralanan özelliklerin bulunması yasaktır:
¤ Din, dil, ırk, renk ayrımı yapan sözcükler.
¤ Reklam yapmaya yönelik sözcükler.
¤ Siyasi reklam yahut hakaret içeren sözcükler.
¤ Cinsellik yahut müstehcenlik çağrıştıran sözcükler.
¤ Bir şahsa, bir kuruma yahut bir kuruluşa hakaret niteliğindeki sözcükler.
¤ Hakaret/küfür niteliğindeki sözcükler.
TSC’de başka siteden almış olduğunuz yazıları veya çalışmaları yayınlamak istediğinizde yazı veya çalışmanın sahibinden izin alınmalı ve altına "alıntıdır" yazılmalıdır. İzin alınmadan yayınlanan çalışmalar silinecektir. (bkz. 3-a-9)
Sitemizde başka sitelerin linklerini "reklam amaçlı" yayınlamak yasaktır. Site linkleri şu durumlarda verilebilir, diğer durumlarda Madde 3-d-4 uygulanır; 

¤ Bir sitenin yönetim kadrosundaki kişiler, sitemizin ana sayfasında ya da forumlarında, kendi sitelerine ait bir çalışmayı tanıtmak istediklerinde, konularının altına sitelerinin ismini ya da linkini, "kaynağa" yönlendirmek amacıyla verebilirler.
¤ Bir yama yapımcısı, tamamen kendine ait olan bir çalışmayı, sitemizin ana sayfasında ya da forumlarında paylaşmışsa, konunun altına ekibinde olduğu sitenin adresini(linkini) paylaşabilir. Çalışmanın tamamen kendisine ait olması ve linkini verdiği sitede yama yapımcısı rütbesi altında olması şarttır.
¤ Yukardaki durumlar dışında üyenin, forumdaki veya sitedeki herhangi bir öğede blog ya da kendi sitesinin linkini paylaşması yasaktır. Profilinizden "Web Siteniz" bölümüne sitenizin adresini yazarak üyelerimizin sitenizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. 
¤ Bir üye, başka üyeleri doğru bilgiye ve kaynağa yönlendirmek amacıyla bazı sitelerin linklerini üyelerle paylaşabilir. Örneğin; Google, Wikipedia, DonanimHaber, yabancı futbol oyunları kaynak siteleri(pesfan.com, konami-pes2013.com vb.)
¤ Forumun veya sitenin herhangi bir bölümünde paylaşım yaparken kısaltılmış link içeren bir öğe (imza-mesaj) kullanmak yasaktır. Ancak yama yapımcıları kendilerine ait çalışmanın indirme linkini kısaltılmış olarak verebilirler. (bkz. 3-c-7, 3-c-8)
¤ TSC yetkilileri, bu maddeleri uygulama ya da uygulamama hakkına sahiptir. Kendi inisiyatifleri doğrultusunda, bu maddelerden "haksız" ya da "çarpıtarak" faydalanmak isteyenlerin konularına müdahale edebilir, silebilir, değiştirebilirler.
TSC’de mesaj sayısını arttırmak amaçlı yazılan boş mesajlar haber verilmeden silinecek ve üye uyarılacaktır, devam eden üye TSC Yetkilileri tarafından uzaklaştırılacaktır. (bkz. 3-a-3)
Tartışmak, forum mantığının temelidir. Bu tartışmalar esnasında karşıdaki kişileri küçümseyecek, aşağılayacak, onurunu zedeleyecek ithamlar anında cezalandırılacaktır. Bu sebeple tartışırken kullandığınız üsluba ve konuşma tarzınıza dikkat etmelisiniz. Buna uygun davranmayan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır. (bkz. 3-a-1, 3-a-2)
Yetkililerimiz, bütün mesajları ve yorumları incelemeye çalışsalar da tüm mesajları objektif olarak gözden geçirmek mümkün değildir. Foruma yazılan bir mesajın sizi veya diğer kullanıcıları rahatsız ettiğini ya da kurallara aykırı içerikte olduğunu düşünüyorsanız mesajın sol alt bölümündeki "Mesajı şikâyet et" butonuna tıklayarak ilgili mesajı yetkililerimize şikâyet edip incelenmesini sağlayabilirsiniz. (bkz. 3-a-6)
Sitemizde politik, siyasi vb. yazılar yazmak ve tartışma ortamı oluşturmak yasaktır. Siyasi görüş bildirmek ve siyasi propaganda yapmak kurallara aykırıdır. Siyasi, politik görüş bildirmek veya karşıt görüşteki kişi veya kurumlara saldırı, küçümseyici, aşağılayıcı nitelikte mesajlar yazmak yasaktır. TurkceSpiker.Com sitesinin içeriği gereği bu tür tartışmalar ya da bilgi paylaşımları hiçbir şekilde TurkeSpiker.Com üzerinden yapılamaz. Örneğin; Ahmet Kaya'nın şarkıları hakkında konuşabilirsiniz ama kişiliği ve görüşleri hakkında konuşulamaz. (bkz. 3-c-1)

Foruma konu açmadan önce dikkatli bir araştırma yapılmalı veya konu açma sayfasında konu başlığı yazdıktan sonra çıkan “Benzer Konular” bölümünü dikkatlice incelenmeli. Sitemizin üst tarafında bulunan "SSS" yani sık sorulan sorular butonunu tıklayarak da bilgi edinebilirsiniz. Aynı başlıkla veya aynı içerikle açılan konular silinecektir.
Konuların başlıkları Türkçe dil kurallarına uygun olmalıdır. Her kelimenin baş harfi büyük olmalı ve diğer harfler küçük olmalıdır. Tamamı büyük harften oluşmamalıdır. Tamamı büyük harfle yazmak, forum dünyasında "BAĞIRMA" olarak kabul edilir. Konu başlıklarında göz yorucu süslemeler kullanılmamalıdır. (Örneğin;” ►███▓▒░ ஜ۩۞۩ஜ … ஜ۩۞۩ஜ ░▒▓███◄”) Forum yetkililerinin başlıkları değiştirmeye zamanları olamayabilir. Olsa bile başlıklar düzeltilmeyecektir ve bu yüzden konuyu silme hakları da vardır. Konu her ne kadar önemli olsa bile silinebilir.
TurkceSpiker.Com forumunda, açılan konular, ilgili oldukları forumda bulunmalı ve başlığın, kurallar çerçevesinde, mesaj hakkında bilgi veren kelimelerden oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde yetkili kişiler konuyu taşıyabileceği gibi, doğrudan silme yahut kilitleme hakkına da sahiptirler.
Foruma yeni konu açacağınız zaman içerikle alakalı hiçbir ipucu vermeyen "Allah RiZaSı iÇin YarDım", "Arkadaşlar bakın bi","yarrrdddııııımmmm","Lütfen yaaarrrdıııım","niye kimse yardım etmiyor" vb. başlıklar kullanmayın. Unutmayın ki burası bir forum alanı ve burada herkes zaten yardım almak veya vermek için bulunuyor. İçerikle alakasız başlık yazmanız hem yardım almanızı geciktirecek hem de aynı durumda olan insanların yeni konu açmalarına ve sizin daha geç yardım almanıza neden olacaktır. Bu sebeple bu tür konuların başlığı düzenlenebileceği gibi silinebilir de.
TurkceSpiker.Com forumunda, telif haklarını ihlal edecek herhangi bir illegal paylaşım yapmak yasaktır. (bkz. 3-a-4)
TurkceSpiker.Com forumunda, zararlı içerik paylaşmak yasaktır.
TurkceSpiker.Com forumunda, sitemizin çalışması olan exTReme'in; torrent olarak, sitemizin vermiş olduğu linkler dışında yüklemeler yaparak, üzerinde düzenlemeler yaparak yahut parçalara ayırarak paylaşılması yasaktır.
TurkceSpiker.Com forumunda, üyelerin FaceBook, Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarındaki hesaplarını paylaşmaları serbest; fakat bu sosyal paylaşım sitelerinde açılan grup linklerini paylaşmaları yasaktır.
TurkceSpiker.Com forumunda, üyelerin herhangi bir yarışmada herhangi biri için oy talebinde bulundukları konu açmaları/mesaj yazmaları yasaktır.
Site yönetimi, uygun bulmadığı avatar, imza, profil resmi gibi öğeleri üyelere haber vermeksizin silebilir, değiştirebilir. Böyle bir durumda ilgili nesneye site yönetiminin müdahale ettiğinden emin olup, kurallar çerçevesinde yeni bir öğe seçmelisiniz. 
TurkceSpiker.Com’da, üyelerin rütbe talep etmeleri yasaktır. Hangi üyenin hangi rütbeyi alacağı ekip tarafından belirlenir ve üyelerin bu konuda başvuruda bulunma hakları yoktur.
Site içerisinde diğer üyeleri profil mesajlaşma veya özel mesaj yoluyla çeşitli konulara davet eden mesajlar yazmak, karşıdaki kişileri rahatsız edebileceğinden yasaktır.
TSC Ekibi tarafından foruma “Duyuru” olarak eklenen ve bölümlere özgü kurallar içerebilen her bir madde “Forum Kuralları” değerindedir ve uyulması zorunludur.

Anahtar Kelimeler
keywords
Genel kelimeler- PES, PES 2015, türkçe yamalar, türkçe spiker, pes 2013, analig, masterlig, efsane ol, rehber, dosyalar, pes haberleri, fifa haberleri

 
Anasayfa Arama

Bunları Kaçırmayın!

Kimler yeni
  • Dansman98
  • rdvanucr
  • Celalisyani
  • ugurbaris
  • furkaaan

Forumda Yeni Mesajlar

Forumdan Son Konular

Kayan Reklam Test
Sponsorlu Baglantilar

Son yorumlar
 

Bugün En Çok Beğenilenler

Powered by vBulletin® Version 3.8.7 .
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
TurkceSpiker.Com
Style Design
CizgiOnline