TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal
Go Back   TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal TurkceSpiker.Com İçerik
Forumları Okundu Kabul Et
T.S.C Üyesi Ol Blog Haberler Arama Bugünkü Mesajlar
Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Baglantilar

Spiker ve exTReme Serileri

Son Dosyalar

TurkceSpiker Youtube

TSC Youtube


TSC Twitter


TSC Son Twitler


Bunları Biliyor Muydunuz?

 
FIFA 16 Ultimate Team - Kullanıcı Arayüzü Yenilikleri
Gönderen: DJANGO Tarih: 17/08/2015 - 17:41
Kullanıcı Arayüzü Yenilikleri

 FIFA 16 UT - Kullanıcı Arayüzü Yenilikleri

 

FIFA Ultimate Team serisi çıktığı ilk günden bu yıla kadar FIFA 16'da en büyük değişikleri içerecek. Öğe görünümlerinde değişiklikler ve çok daha modern menü deneyimi ile maç dışında geçirdiğiniz zaman azalacak. Maç içinde geçireceğiniz zaman miktarı artacak.

 

PAKET YÖNTEMİ

Yeni ''işaretleme'' yönemiyle paketlerinizdeki birden fazla öğe üzerinde daha hızlı bir şekilde işlem yapabileceksiniz. Birden fazla öğeyi işaretleyerek onları ; ''Transfer Listesi'ne koymak, Hızlı Satmak veya Doğrudan Kulübüme Gönder'' seçimini yapabileceksiniz. Yeni paket açma animasyonlarıda FIFA 16 UT'da görebileceksiniz. Altın paketleri rastgele bulacağınız ''Draft Fişleri''ni yeni FUT Draft Modu'nda kullanabileceksiniz.

 

TRANSFER PAZARI

FIFA severlerin isteklerini FIFA 16'da yerine getirildi ve artık Transfer Pazarı'ndaki ''Özel'' ölçütüyle birlikte sadece formda oyuncular için arama yapabilirsiniz.

 

KADRO KİMYASI

Bireysel Kimya dereceleri sayesinde kullanıcılar her futbolcunun Kimya Reytingi'ni daha iyi görebilecekler. Artık oyuncu değiştirirken Sağ Stick'i sağa ittirerek kadronuza yeni bir oyuncu eklediğinizde diğer oyuncuların kimyasının nasıl etkileneceğini önceden görebileceksiniz. Oyuncu değişikliğinden etkilenmeyen futbolcular ''soluk'' renkte olacak. Bu özellik sayesinde değişiklikten kimin etkilendiğini kolaylıkla görebileceksiniz.

 

MALZEMELER

FIFA 16, oyuncunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gerekli malzemeleri kendisi belirleyip size önerecek. Eğer siz gerek duyuyorsanız spesifik bir malzemeyi yalnızca bir düğmeye basarak Transfer Pazarı'nda arayabileceksiniz.

 

OYUNCU DEĞİŞİMİ

Yeni ''Oyuncu Değişimi Ekranı' ile birlikte artık tüm kadronuza daha etkili bir şekilde değişimler uygulayabileceksiniz. (Gamepad kullanıcıları ''LT/RT veya L2/R2'' düğmelerini kullanarak ekrandan ayrılmadan değişim yapabilir)


Sponsorlu Bağlantılar
Konu Resimleri: 
PAKET YÖNTEMİ
TRANSFER PAZARI
KADRO KİMYASI
MALZEMELER
OYUNCU DEĞİŞİMİ
FIFA 16 Haberleri

Yazan : crayz man Tarih: 3. September 2015 - 14:44
fifa aldı başını gidiyor rakipsiz artık bu satten sonra fifaya kafa tutacak bir futbol oyunu zannetmiyorum yapılsın

Yazan : iEgemen Tarih: 19. Ağustos 2015 - 17:40
Güzelll...

Yazan : Galledan Tarih: 17. Ağustos 2015 - 19:06
Ben genelde FIFA oynamam çok cahilce bir soru olabilir ama bu FUT Draft modu için illa aynı yerde mi oynanması lazım yoksa 2 farklı konsolda da olur mu?

Benzer Konular
Bu konular İlginizi Çekebilir

Anahtar Kelimeler
keywords
fifa 16, fifa 16 ut, fifa 16 fut draft, fifa 16 turkcespiker, fifa 16 gameplay, fifa 16 fut draft sistemi, fifa 16 yeni özellikleri, fifa 16 demo fut draft, FIFA 16 Haberleri, Genel kelimeler- PES, PES 2015, türkçe yamalar, türkçe spiker, pes

 
Anasayfa Arama

Bunları Kaçırmayın!

Kimler yeni
  • El Nino Torres
  • icezicerp
  • SefaU
  • ismailpes2013
  • Websterr06

Forumda Yeni Mesajlar

Forumdan Son Konular

Son yorumlar
 

Bugün En Çok Beğenilenler

Powered by vBulletin® Version 3.8.7 .
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
TurkceSpiker.Com
Style Design
CizgiOnline