TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal
Go Back   TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal TurkceSpiker.Com Dosyalar PES 2014 (171) PES 2014 Spikerler (Commentary) (5)
Forumları Okundu Kabul Et
T.S.C Üyesi Ol Blog Haberler Arama Bugünkü Mesajlar
Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Baglantilar

Spiker ve exTReme Serileri

Son Dosyalar

TurkceSpiker Youtube

TSC Youtube


TSC Twitter


TSC Son Twitler


Bunları Biliyor Muydunuz?

 
PES 2014 Türkçe Spiker DEMO İndir
Gönderen: BlackCat(v-i-p) Tarih: 02/03/2014 - 19:40
702
Beğen

PES 2014 Türkçe Spiker DEMO

 

PES 2014 Türkçe spiker çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu süreç içerisinde, sizlere Türkçe spikerin demosunu sunmak istedik. exTReme olsa da olmasa da, oyununuz orijinal olsa da olmasa da Türkçe spiker PES 2014 oyununuzla sorunsuz olarak çalışır. Detaylar ve indirme linkleri konunun devamında...
 

Türkçe Spiker'in Ayak Sesleri!

 

 

PES 2014 için biz Türkçe spiker çalışmalarına devam ederken, sizler de eğlenceli vakit geçirin diye, spikerin yaptığımız kadarki bölümünü demo olarak sizlere sunuyoruz.
 

 

-Toplamda 335 adet takım ismi seslendirmesi yapıldı:

  Maça girişte söylenen ve bazen oyun içerisinde bir replikten önce gelen takım isimleri. Henüz gollerde söylenen takım isimleri yapılmamıştır. Ayrıca bu takım isimleri, exTReme olmayan PES 2014 oyunları da düşünülerek, orijinalde bulunan isimlere göre hazırlanmıştır. exTReme kullanan kişilerde örneğin FB için Herenveen diyebilir. exTReme 14 kullanıcıları için yakında ayrı bir spiker de sunulacaktır. Yine de bu demoyu herkes kullanabilir.

 

-Toplamda 500 kadar maç içi replik seslendirmesi yapıldı:

  Oyun anındaki paslar, ara pasları, şutlar vb pozisyonlar için replikleri yazmaya ve seslendirmeye devam ediyoruz. Şimdiye kadar 500 üzerinde maç içi replik seslendirmesi yapıldı. Bu replikleri karışık yapmayıp, belli bir sıra ve düzenle yaptığımız için henüz gol replikleri ve yorumcu replikleri gibi konulara gelmedik. Yine de maç anında bir çok pozisyonda Türkçe spikeri duyabileceksiniz.

 

-Toplamda 2412 kadar oyuncu isim seslendirmesi yapıldı: 

  Spiker içerisinde, top oyuncunun ayağına geldiğinde, şut attığında, uzaklaştırma yaptığında gibi, bir çok pozisyona göre isim seslendirmeleri var. İlk etapta top oyuncunun ayağına geldiğinde çıkan isimleri yapmaya başladık. Şimdiye kadar tam 2412 farklı oyuncunun ismi seslendirildi ve seslendirmeler devam ediyor. Oyuncu isim seslendirmeleri toplamda 9000 kadar olacak. Şimdilik, KONAMI tarafından ismi seslendirilmiş oyuncuları seslendiriyoruz. Ekleme yapamıyoruz. O yüzden bir oyuncunun spiker isim seslendirmesi oyunda yoksa Türkçe spikerde de yoktur.
 

 

Kısacası, şimdiye kadar 3500 kadar replik seslendirildi. Hatta siz bu yazıları okurken bile seslendirmeler devam ediyor olacak. Demo çıktığında belki bu sayılar daha fazla olabilir.

 

SIK SORULABİLECEK SORULAR VE YANITLARI:

 

S-Demoda ingiliz spiker de var mı? 
C-Evet var. Çünkü bu henüz demo ve spikerden herhangi bir replik silmedik veya çıkartmadık. İngilizce ve Türkçe karışık olacaktır.
S-Oyunum orijinal değil, indirebilir miyim?
C-Hiç sorun olmaz indirebilirsiniz.
S-Yorumcu var mı?
C-Demoda şimdilik Türkçe yorumcu yok. Spiker'in 1. Versiyonunda olacaktır.
S-exTReme 14 kullanıyorum, indirebilir miyim?
C-Elbette indirebilirsiniz. Sadece bazı Türk takımlarına Hollanda ligindeki takım isimlerini söyleyebilir. Onun için de yakında ayrı bir dosya payalışırız.

 

NOT: Bu çalışma demo olduğu için bazı repliklerde hatalar olabilir. Oyuncu telaffuzlarında yanlışlar olabilir. Lütfen gördüğünüz hataları BURADAN bildirin.

PES 2014 TÜRKÇE SPİKER DEMO İNDİRME LİNKLERİ:

Boyut: 300 mb

 

TEK LİNKLER:

 

PES 2014 TÜRKÇE SPİKER DEMO İNDİR (TURBOBIT)

 

PES 2014 TÜRKÇE SPİKER DEMO İNDİR (UPLOADED.TO)

 

Zippyshare partlı linkler:
PES 2014 Türkçe Spiker Demo PART1

PES 2014 Türkçe Spiker Demo PART2


Sponsorlu Bağlantılar
Yapımcı: 
Kendime Ait
Boyut: 
300
Mb
Kurulum: 
Otomatik olacaktır (setup) İndirdiğiniz dosya içeriğinde gerekli bilgiler vardır.
PES 2014 Spikerler (Commentary)
Konuya Ait Video: 

Yazan : tolga7 Tarih: 5. April 2014 - 17:00
Bu sene Pes14 vasat Extreme14 de Konamı ile aynı mantıkta çalışıyor. Teşekkürler T.S.C Ailesi...

Yazan : BlackCat(v-i-p) Tarih: 2. April 2014 - 12:36
Bu yüzden belirli bir tarih vermiyoruz. Tahmini tarihler bile bazı aksaklıklar sonucunda sarkabiliyor. Türkçe spiker çalışması devam ettikçe size yeni dosyaları sunacağız. İlk çıkan PES 2014 Türkçe spiker demo çalışmasından sonra çalışmalarımız son hız devam ediyor. Elbette diğer çalışmalarımıza da zaman ayırdığımız için süre uzayabiliyor.


Bugün 2. Demo çalışmasının anasayfada bir haberini yapacağız. Toplamda 6000 küsür Türkçe replik oldu.


Yıl 2014 ama hala aynı replikler var diyenler için şu açıklamayı yapmak isterim. Ben de yıllardır KONAMI nin aynı spikerlerle aynı repliklerle devam etmesinden çok sıkıldım. Her sene tüm replikleri yeniden seslendiriyoruz. Bir önceki spikerden ses alıp kullanmak daha kolay olmasına rağmen, sizlere daha taze ve daha yeni seslendirmeler sunmak istiyoruz.

Yine de maç içinde bazen spikerin sanki hiç değişmediğini, önceki yıllarla aynı olduğu hissine kapılabilirsiniz. Sebebi ise, duyduğunuz Türkçe spikerin yine aynı kişi olması, KONAMI tarafından yine aynı repliklerin bulunmasıdır. Yani bir replik KORNER ise yine kornerdir. Çok farklı bir şey yapamayız. Buna rağmen, heyecan dozu yüksek ve yeni fikirlerle donatılmış bir spiker hazırlamaya çalışıyoruz.


Yazan : tolga7 Tarih: 1. April 2014 - 15:20
yıl 2008 olsa bu türkçe spiker yamasını begenirdim ama yıl olmuş 2014 hala aynı replik aynı tarzda maç anlatışı ve hala sitenize bizi sokarak reklam kazanmak istemeniz Belli bir tarih asla vermeyi bilmiyorsunuz, söyle kardeşim bugun şu saatte çıkacak diye ne diye beni bir aydır bu siteye hergün sokmanın bir alemi var Madem bu işi pes oyununun zekli olması için yapıyorsunuz ozaman biraz dürüst olun dogru olun ve birde hatırlatim sizin site içi yazınıza göre ocak şubat ayında çıkacaktı neoldu çıkamadı ben ozaman da girdim bekledim benim bu sitemim ocak ayından buyana çıkmayan bir ses yaması... Tsc ailesine

Yazan : 35volkan07 Tarih: 31. March 2014 - 10:58
pes 2009'dan beri hep aynı seslendirme artık yeni sesler olsa daha güzel olur

Yazan : caspercasper02 Tarih: 31. March 2014 - 1:31
ben indirdim çıkardım dosyaları setupuda kurdum datadaki dosyayı kopyalayım oyunun kurulu olduğu data yerinede attım ama eskiden ing spiker vardı artık oda yok tüm maç sessiz yardım edin ya bune :/ :/ :/

Yazan : Aqua Tarih: 29. March 2014 - 14:05
Mashcerano yanlış telaffuz edilmiş. Maşserano diye okunacak.

Yazan : 26enes1965 Tarih: 18. March 2014 - 0:32
neden sadece galatasaray gol attığında türkçe spiker galatasaray golü buldu yedek kulubesinde görülmeye değer bir sevinç var diyor?

Yazan : 35volkan07 Tarih: 31. March 2014 - 11:01
aynen bide galatasarayın ismini söylüyor galatasaray taraftarları türkçe galatasaray'ı çok güzel yapmışlar diyer takımları next next diyip geçmişler...

Yazan : de12 Tarih: 15. March 2014 - 21:25
Güzel çalışıyor. Teşekkürler T.S.C ekibi... Ful sürümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Yazan : ensDyo Tarih: 10. March 2014 - 23:26
Çok güzel olmuş herkese teşekkürler

Benzer Konular
Bu konular İlginizi Çekebilir

Anahtar Kelimeler
keywords
pes 2014 türkçe spiker indir, demo çıktı, spiker indir, türkçe yama, PES 2014 Spikerler (Commentary), PES 2014, Genel kelimeler- PES, PES 2015, türkçe yamalar, türkçe spiker, pes 2013, analig, masterlig, efsane ol, rehber, dosyalar, pes haberleri, fifa haberleri

 
Anasayfa Arama

Bunları Kaçırmayın!

Kimler yeni
  • mehmet5353
  • Corn
  • Kadirhan Okata
  • Yefek
  • EMZEK2009

Forumda Yeni Mesajlar

Forumdan Son Konular

Son yorumlar
 

Bugün En Çok Beğenilenler

Powered by vBulletin® Version 3.8.7 .
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.
TurkceSpiker.Com
Style Design
CizgiOnline