TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal
Go Back   TurkceSpiker.Com| PES ve FIFA Portal TurkceSpiker.Com İçerik
T.S.C Üyesi Ol Blog Haberler Bugünkü Mesajlar Arama
Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Baglantilar

Spiker ve exTReme Serileri

Son Dosyalar

TurkceSpiker Youtube

TSC Youtube


TSC Twitter


TSC Son Twitler


Bunları Biliyor Muydunuz?

 
T.S.C exTReme 11 İndirme Alanı
Gönderen: BlackCat(v-i-p) Tarih: 07/08/2011 - 12:18
1220
Beğen
T.S.C exTReme 11 İndirme Alanı

exTReme 11 REPACK

 

PES 2011 İçin 2011 yılında exTReme ekibi'nin hazırlamış olduğu exTReme'11 çalışmasının RE-PACK versiyonu ile karşınızdayız.

exTReme'11 adına şimdiye kadar çıkartılmış tüm güncellemeleri içermektedir (8 güncelleme) Bu dosyaları indirdiğinizde, ayrıca exTReme11 ya da güncellemelerini indirmenize gerek yoktur. Toplu pakettir.

 
 
 
 
Türkçe Spiker
S.T.S.L ve Bank Asya 1.Lig
Türkçe Anonslar
Geliştirilmiş Maç Atmosferi 
Pes 2011 için hazırladığımız exTReme 11 çalışmasının genel özellikleri ise şu şekilde:

T.S.C exTReme11 Genel Özellikler: 

1- Türkçe Spiker
2- Türkçe Stadyum Anonsları
3- Geliştirilmiş Ses Efektleri
4- Kaliteli Tezahüratlar
5- exTReme11' e Özel Menü Ses Efektleri
6- Güncel Menü Müzikleri
7- Yapay Zekası Geliştirilmiş Yumuşak Oynanış
8- Her Sistemde Sorunsuz Oynanış
9- Oyundan Atma Sorunu Yok
10- Kaliteli Grafikler
11- S.T.S.L, Bank Asya ve Bundesliga
12- Tüm Takımların En Güncel Transferleri ve Kadroları
13- En Güncel ve Kaliteli Oyuncu Yüzleri
14- Beş Büyük Takımın Stadyumları
15- Bank Asya Takımlarının Çoğunun Stadyumları (Edit)
16- Büyük Takımların Stada Giriş ve Gol Sonrası Stad Müzikleri
17- Kaliteli Oyun İçi Grafikler
18- Hava Şartlarında Kar ve Yağmur Seçenekleri
19- HD Stadyum Çimleri
20- Geliştirilmiş Maç Atmosferi 

T.S.C exTReme11 Detaylar:

1- TÜRKÇE SPİKER:

- Maça başlarken stadyum bilgileri

Örnek: santiago bernebauda festival havası var değerli izleyiciler...bernebau yanıyor adeta...tezahüratlardan sesimizi duyurmakta zorlanıyoruz...emin ve alikerim hemen yanımdalar..onlarda kulaklıklarını şimdi taktılar..evet merhabalar

- Maça başlarken takım isimleri

Örnek: Barcelona İnteri konuk ediyor

- Maç anında oyuncu bilgileri

Örnek: Nicolas Anelka...eski bir fenerbahçeli anelka.. futbolculuk kariyerine PSG'de başladı. top üstündeki harika hakimiyeti, yaptığı şık hareketler, hızı ve bitirici vuruşlarıyla her zaman çok gözde bir futbolcu olmuştur anelka

- Golden sonra golü atan takımın isimleri

Örnek: İngiltere öne geçiyor bu golle...karşılaşmanın ilk golü usta ayaktan geldi ve ingiltere 1-0 öne geçiyor 

- Oyuncunun o andaki maçta ya da daha önceki maçlarda attığı goller ile ilgili bilgiler

Örnek: Hatırlıcaksınız...önceki maçta muhteşem bir performans sergilemişti..2 golün altına imza attı..ve o maçtan galibiyetle ayrılmışlardı

- Takım bilgileri verirken teknik direktör isimleri ve skora göre replik

Örnek: TRABZONSPOR bu golü çok aradı...teknik direktör Şenol Güneş maç öncesinde mutlak galibiyet istiyoruz demişti..beraberliği bozan golün ardından istediğne yakın görünüyor.....bu golle birlikte maç sanki yeniden başladı sevgili seyirciler

- İngiliz spikerde ki tüm oyuncu isimlerinin tamamı (1500 isim)
- S.T.S.L Büyük takımların oyuncu isimlerinin tamamı
- Bilinen oyuncular için 11 farklı isim repliği

Örnek:
-Culio
- Şimdi juan emmanuel culio
- Ayak koyan Culio
- Culio yaptı ortayı
- Culio topla buluştu
- Culio kaleye baktı!
- Culiooo...CULIOOOOO!
- CULIOOOOOO (ŞUT)
- CULIO VURDUUU( ŞUT)
- Volkan Demirelll....harika kurtarış volkannnnn
- Volkannnn devleşiyor kalesinde..müthiş bir kurtarış yaptı....

Tabiki oyuncunun pozisyonuna göre çıkan replikler bunlar. Defans oyuncuları için " ayak koyan.." derken forvet ve ortasaha oyuncuları için " ...ortası" gibi replikler çıkmakta.

Oyun içerisinde ki isim slotlarının tamamı kullanıldı. Yeterli sayıda slot olmadığı için S.T.S.L ve Bank Asyadan isimlerini ekleyemedeğimiz takımlar mevcut. İleriki zamanlarda güncellemelerle eklemeye çalışacağız. Bu konuda detaylı bilgi için "Bilinen eksikler ve hatalar" bölümüne göz atabilirsiniz. 

2- TÜRKÇE STADYUM ANONSLARI:

Türkçe Anonslar ingiliz anonslar üzerine yapıldı. Dolayısı ile sadece İngiliz stadlarında Türkçe anonslar olacak. Ayrıca 5 büyük S.T.S.L takımının stadları da İngiliz stadları üzerine yapıldığı için bu stadlarda ki maçlarda Anonslar Türkçe olacak. İspanyol, İtalyan ya da Portekiz stadlarında yapılan maçlarda kendi dillerinde anonslar olacak. Böylece gerçekçiliğe bir adım daha yaklaşmış olacağız. 

Türkçe anons seslerine verdiğimiz efektler sayesinde anonslar gerçek maçlardaki anonslar gibi. 

3- GELİŞTİRİLMİŞ SES EFEKTLERİ:

Oyun içerisinde ki top, düdük, direk, teknik direktör bağırmaları, seyirci tepkileri gibi sesler güçlendirildi. Böylece Spiker, tezahüratlar ve maç içi ses efektleri dengeli bir hale getirildi. 

4- KALİTELİ TEZAHÜRATLAR:

Tüm takımların tezahüratları en kaliteli halleriyle "gerçek" stadyum tezahüratları kullanılarak eklendi. Özellikle S.T.S.L ve Bank Asyada ki takımlarımızın tezahüratları en kaliteli ve "gerçekçi" halleriyle oyuna eklendi. Asıl amacımız her takıma tezahürat eklemek değil, eklediğimiz tezahüratların çok çok kaliteli ve gerçekçi olmasıydı. Bunun için sitemizde açtığımız konuya destek veren ve bizlerle tezahürat paylaşan üyelerimize çok teşekkür ederiz. S.T.S.L ve Bank Asyada "kendisine özel" tezahüratı olmayan takımlarımız var. Onlar için ileride güncellemeler yapacağız. Ancak yinede bu takımlara ortak tezahüratlar atayarak bu boşluğun "hissedilmemesini" sağladık. 

5- exTReme11' E ÖZEL MENÜ SES EFEKTLERİ: 

exTReme'10 çalışmasını edinenler hatırlayacaklardır. Menüde gezerken çıkan ses efektlerini değiştirip daha güzel birşekilde eklemiştik. Bu senede Dünyada "HİÇBİR" çalışmada şimdiye kadar yapılmamış olan ses efektlerimizi exTReme11 içerisine ekledik. Bir tuşa basın menüsünde bir tuşa bastığınızda sizleri "extreme11" jenerik sesi karşılıyor. Sonrasında menülerde gezerken en modern ses efektlerini duyuyorsunuz. Ayrıca artık takım seçme menüsüne geldiğinizde, stadyum, forma seçme menülerinde gezerken bu ses efektleri "top sesi" olarak değişiyor ve sizleri iyice maça ısındırıyor. 

6- MENÜ MÜZİK PAKETİ:

Yine sitemizde açtığımız konudan da yararlanarak en güncel ve insana "gaz" veren menü müziklerini hazırladık. 

7- YAPAY ZEKASI GELİŞTİRİLMİŞ YUMUŞAK OYNANIŞ: 

exTReme11 indirdiğinizde içerisinde 2 farklı "exe" yani uygulama dosyası olacak. Bunları masaüstüne kısayol olarak atadığınızda 1. seçeneğiniz "normal extreme" oynanışı olacak. Yani oyunun orjinal uygulama dosyası üzerinde herhangi bir değişklik yapılmamış olacak ve oyunun orjinal oynanışı ile oynayacaksınız. Diğer seçenek ise " Gerçekçi Oynanış " olacak. Bunda ki fark ise oyunun genel anlamda yapay zekasının geliştirilmiş olması. Özellikle bilgisayara karşı oynadığınız maçlarda rakip defansı daha iyi kapanacak, daha az boşluk verecek, daha iyi markaj yapacak. Kısacası zorluk seviyeside artmış oluyor diyebiliriz. Ayrıca topun çim üzerindeki hareketleri daha gerçekçi ve yumuşak. Şutlar daha dolgun. Şut attığınızda şutun gücünü parmaklarınızın ucunda hissedeceksiniz. Oyun anında sürekli karşımıza çıkan garip hatalarında birçoğu giderildi. Bu anlattıklarımız elbette oynadığınızda daha iyi anlayacağınız detaylar... 

8- HER SİSTEMDE SORUNSUZ OYNANIŞ: 
İşletim sisteminiz ister XP olsun ister VISTA ya da WIN7 olsun farketmez. Çalışmamız her sistemde sorunsuzca çalışacaktır. Yaptığımız testlerde 3 işletim sistemi bunların 32 bit ve 64 bitlik versiyonlarında herhangi bir hataya rastlamadık. 

9- OYUNDAN ATMA SORUNU YOK! : 

Geçtiğimiz serilerde bizleri en çok üzen ve yoran konu oyundan atma sorunlarıydı. Bunun sebebi ise oyunun izin verdiğinden daha çok eklentiyi yükleyip seçeneklerimizi arttırmaktı. Elbette yapımcıdan kaynaklanan sorunlarda vardı. Ancak bu sene söz verdiğimiz gibi en sade ve en etkili çalışmayı hazırladık. Sınırlarımızı iyi koruduk ve yaptığımız testlerde hiçbir oyundan atma sorunu yaşamadık. Bunu bir müjde olarak kabul edebilirsiniz. 

10- KALİTELİ GRAFİKLER: 

Çalışmamızda önceliğimiz her zaman sesler ve maç atmosferi olmuştur. Ancak görsel olarak da her sene olduğu gibi bu senede en kaliteli grafikleri çalışmamıza ekledik. Modern bir çizgiye sahip olan menü resimleri ve saydamlaştırılmış arkaplanlar oyuna ayrı bir hava katacak. Menülerde ki ikonların resimlerinden tutunda maça girerken ki soyunma odasına kadar* herşey düzenlendi. Ülke logoları dalgalı bayraklar halinde. Özellikle S.T.S.L ve Bank Asya da takım seçerken arkaplandaki haritaya dikkat! Tüm şehirler ülkemizde doğru yerlerde sıralandı. 

Analig modunda kulüp doktorları, teknik direktörler vb resimler gerçek resimler olarak değiştirildi. Bunun gibi ince detaylar çalışmamızın farkını ortaya koyacak. Sizlerede keşfetmeniz için küçük sürprizlerde hazırlamış olabiliriz. 

11- S.T.S.L, BANK ASYA ve BUNDESLIGA:

T.S.C exTReme çalışmalarında özellikle üzerinde durduğumuz nokta S.T.S.L ve Bank Asya 1. Ligi olmuştur. Yine bu çalışmamızda da Türkiyemizin bu 2 Ligi oyunda tüm gerçekçiliği ile yer almaktadır.

Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig takımlarına 1500'den fazla oyuncu yüzü eklendi. Halihazırda yüzleri olan oyuncularda ise düzenlemeler yapıldı ve daha gerçekçi hale getirildi.

Yine bu liglerdeki takımların oyuncularının tüm kadroları,güncel güçleri,en yeni saç stilleri ,en yeni formaları,taktikleri vb... çalışmamıza büyük bir titizlikle aktarıldı.

S.T.S.L takımlarından 5 büyük takımın taraftar pankartları eklendi.

Tüm takımların 11/12 sezonu en güncel formaları eklendi.Ayrıca önemli takımların tech-fit formaları da ekledi.

S.T.S.L ve Bank Asya Ligi topları eklendi.

Ayrıca yine Dünya'nın en iyi liglerinden olan Bundesliga da çalışmamızda yer almaktadır.

 

 

 

NOT: Eğer 1gb'lik partlardan indirmeye başlarsanız sadece 1gb'lik partlardan devam edin. 200 mb'lik ve 1 gb'lik partlar bir biri ile uyumlu değildir. Bir partı 200mb başka bir partı 1 gb indirmeyin! TEK PART
TSC PES exTReme 11 İNDİR (Turbobit)

1GB'lik Partlar:

Toplam Boyut: 7 gb 

TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part01.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part02.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part03.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part04.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part05.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part06.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part07.rar
TSC_PES_exTReme11_RE-PACK_part08.rar


 

200 Mb'lik Partlar:

Boyut: 7 gb
Partlar: 200 mb

TURBOBIT

 

http://turbobit.net/fdxr99ptp7lg.html

http://turbobit.net/svcao96y40h8.html

http://turbobit.net/q2abq3vhe6va.html

http://turbobit.net/u0zrcffitgyu.html

http://turbobit.net/htxrlrtnl7u3.html

http://turbobit.net/rnwi0rayib5j.html

http://turbobit.net/m92xoncj112h.html

http://turbobit.net/nxxm7jkoke32.html

http://turbobit.net/snik10095ygj.html

http://turbobit.net/gcfsqv4imwyi.html

http://turbobit.net/d92onvnx5eab.html

http://turbobit.net/ru1qnjyk8xur.html

http://turbobit.net/uy4k5db0mg93.html

http://turbobit.net/1iodiy89miv8.html

http://turbobit.net/25th1otd9zb0.html

http://turbobit.net/yn27pvgopg2v.html

http://turbobit.net/zf9muozj2f2u.html

http://turbobit.net/urrv31brc23j.html

http://turbobit.net/likopg56ttwj.html

http://turbobit.net/b8x6wmuzlti9.html

http://turbobit.net/tcaohggwxq6o.html

http://turbobit.net/a285i8g5rvo7.html

http://turbobit.net/quhb2tprf5na.html

http://turbobit.net/cnja5d8ga3v7.html

http://turbobit.net/2szjs1xw8m81.html

http://turbobit.net/mno9co0b8aqd.html

http://turbobit.net/jr5xhrvtqpym.html

http://turbobit.net/tqqf44ryjkhh.html

http://turbobit.net/kcbzwm6kbuw3.html

http://turbobit.net/zajdyy0apczs.html

http://turbobit.net/cdhottxt6une.html

http://turbobit.net/5pxnyukoz73x.html

http://turbobit.net/j05qr4y0rftb.html

http://turbobit.net/1dr53l15siq5.html

http://turbobit.net/6k0faajd4rjm.html

http://turbobit.net/dgl87pt61n5f.html

http://turbobit.net/8686gye2w6wx.html

 

 

UPLOADED.TO

 

http://ul.to/3ybxkrv4

http://ul.to/itrcst5t

http://ul.to/h2vgg50b

http://ul.to/us12g5mx

http://ul.to/6aszsujb

http://ul.to/iefrbx1s

http://ul.to/vo6q5ug4

http://ul.to/nydub7n2

http://ul.to/5pbjcznj

http://ul.to/h2sse1q6

http://ul.to/34xest6e

http://ul.to/w4yuu27c

http://ul.to/2pc0qhxe

http://ul.to/ji628n4d

http://ul.to/136zu5c7

http://ul.to/d1a3xav6

http://ul.to/77o27y7a

http://ul.to/stekbh19

http://ul.to/agg86h7y

http://ul.to/ew8pup5e

http://ul.to/c9z5h1w8

http://ul.to/rgdhmpf2

http://ul.to/u04xsqf2

http://ul.to/vwku8dob

http://ul.to/dttj599n

http://ul.to/fy1eg0vm

http://ul.to/l0xumqsv

http://ul.to/10ss36fm

http://ul.to/kasmw2b9

http://ul.to/gkcsscoa

http://ul.to/j9zwrguq

http://ul.to/2wvbdspx

http://ul.to/7g4oz53r

http://ul.to/pxor0wvn

http://ul.to/jqusi7jw

http://ul.to/4sdn30y1

 2011 yılında bu çalışmada emeği geçen ama şuan farklı sitelerde görev alan yama yapımcılarına özellikle teşekkür ederiz. Ayrıca 2011 yılında bu çalışmada büyük emek veren ve şuan pesbox.com sitesinde güzel çalışmalarına devam eden yama yapımcılarına tekrar teşekkür ederiz.

 

NOT: Bu dosyaları indirdiğinizde, ayrıca exTReme11 ya da güncellemelerini indirmenize gerek yoktur. Toplu pakettir.


Sponsorlu Bağlantılar
Yapımcı: 
Kendime Ait
Boyut: 
7
Gb
Kurulum: 

1.8 DAHİL TÜM 8 GÜNCELLEMEYİ İÇEREN EXTREME 11 PAKETİ.

T.S.C exTReme11 yamasını kurabilmeniz için bilgisayarınızda Pes 2011 kurulu olmalıdır.İndirdiğiniz T.S.C exTReme11 yaması sadece oyuna farklılık katacak eklentiler barındırır ve oyunun kendi dosyalarını içermez.

Pes 2011 oyununuz ister orjinal olsun ister farklı bir versiyon olsun T.S.C exTReme11 sorunsuz olarak çalışır. Pes 2011 oyununuzu diğer yamalarla ile birlikte kullanıyor olsanız dahi T.S.C exTReme11 o yamalara zarar vermez.

 

T.S.C exTReme11 Kurulum:

Bu sene herhangi bir otomatik kurulum dosyası hazırlamadık. Yapmanız gereken sadece dosyaları bilgisayarınızda ilgili yerlere atmak olacak.

1. Adım- Belgelerim:

İndirdiğiniz T.S.C exTReme11 dosyası içerisindeki "Belgelerim" yazan klasörü açın ve içerisindeki"KONAMI" yazan klasörü sağ tıklayıp kendi bilgisayarınızdaki Belgelerim klasörü içerisine atın ve gelen değiştirme sorusunaevet deyin.

 

2 Adım-Program Files:

İndirdiğiniz T.S.C exTReme11 dosyası içerisindeki "Program Files" yazan klasörü açın ve içerisindeki"KONAMI" yazan klasörü sağ tıklayıp kendi bilgisayarınızdaki 

XP İSE:

C:\Program Files 

içerisine atın ve gelen değiştirme sorusuna evet deyin.

VISTA veya WIN7 İSE:

C:\Program Files (x86)

içerisine atın ve gelen değiştirme sorusuna evet deyin.

Eğer oyununuzu harddiskinizin "C" değil de başka bir bölümüne (D Gibi) kurduysanız bu işlemi "D" için yapın.

Kurulum işlemi bu adımları doğru yaptığınız takdirde sorunsuz olarak gerçekleşmiş olacaktır.

 

OYUNA GİRMEK İÇİN:

"C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011 

Klasörüne girin ve orada ki "Tsc Extreme 11" dosyasına sağ tıklayıp(kırmızı TR logolu dosya)

açılan pencerede " Gönder" bölümünden "Masaüstüne (kısayol Oluştur)" yazan yeri seçin. Sonra masaüstündeki TR logolu kısayola çift tıklayıp oyuna girebilirsiniz.

NOT: VISTA ve WIN7 Kullanıcıları için klasör adı şu şekilde:

"C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011"

WIN 7 64 bit kullananlar arayüzün TR simgeli masaüstündeki dosyasına sağ tıklayıp

yönetici olarak çalıştır demelidir.

 

Yamada emeği geçenler:

Tüm exTReme ekibi ayrıca;

 


Yazan : aydin1277 Tarih: 8. Kasım 2014 - 20:24
ana lig de oynarken kaydet seçeneğine yada oto kaydet seçeneğine tıkladığımda oyundan atıyor bu sorunu çözebilir miyiz

Yazan : aydin2004 Tarih: 7. Temmuz 2016 - 15:19
Eğer Analig oynamak istiyorsan Mod Seçici'den Ana Lig Modu'nu aktif etmelisin. Ama maç yapmak ya da diğer modları oynamak istiyorsan Maç Modu'nu aktif etmelisin.

Yazan : sinan141 Tarih: 1. September 2014 - 17:31
23. partı yenilermisiniz lütfen acil hevesim yarım kalmasın ya emeğinize şimdiden teşekürler

Yazan : erdogan1979 Tarih: 10. Temmuz 2014 - 3:26
ana lig de oynarken kaydet seçeneğine yada oto kaydet seçeneğine tıkladığımda oyundan atıyor sebebi nedir acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim...

Yazan : Zagora Tarih: 26. June 2014 - 15:17
Part 1'i indirdim arşiv okunmuyor dıye hata verıyor obur partlarda bişey yok ama LUTFEN YARDIM EDIN

Yazan : TruckMan Tarih: 28. May 2014 - 20:09
Hasan abi Allahını seviyorsan şu yamayı zippyshare sitesine upload et Allah aşkına. Ben beğendiğim exTReme serilerinden. Hasan abi yalvarıyorum sana..

Yazan : emregercik10 Tarih: 5. April 2014 - 20:49
Hasan abi tek link eklermisin nolur extreme 11 çok güzeldi bu sene pes 14 güzel değil

Yazan : BlackCat(v-i-p) Tarih: 23. Temmuz 2013 - 14:27
1 gb lik partlar eklenmiştir.

Yazan : metin55 Tarih: 10. Temmuz 2013 - 22:15
Hasan Abim.Nolur linkleri yenile.Bu oyun çok zevkliydi nolur yalvarırım.


Yazan : ugcax41 Tarih: 14. June 2013 - 1:20
 Bunun tek link olarak varmı ?

Anahtar Kelimeler
keywords
PES exTReme 11 Toplu Paketler, PES exTReme'11, Genel kelimeler- PES, PES 2015, türkçe yamalar, türkçe spiker, pes 2013, analig, masterlig, efsane ol, rehber, dosyalar, pes haberleri, fifa haberleri

 
Anasayfa Arama

Bunları Kaçırmayın!

Kimler yeni
  • Dansman98
  • rdvanucr
  • Celalisyani
  • ugurbaris
  • furkaaan

Forumda Yeni Mesajlar

Forumdan Son Konular

Son yorumlar
 

Bugün En Çok Beğenilenler

Powered by vBulletin® Version 3.8.7 .
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
TurkceSpiker.Com
Style Design
CizgiOnline